hakkimizda

Grubumuza bağlı Çakırağa İnşaat A.Ş İstanbul Ticaret Odasında 21830/8 sicil numarası ile kayıtlıdır.

Çakırağa İnşaat A.Ş. özellikle toplu konut ve endüstriyel inşaat dalında uzmanlaşmıştır.Her türlü konut inşaatı, Lüks villalardan, Sosyal konutlara kadar üretim yelpazemizde yer almaktadır.

Bu bağlamda gerekli altyapı işlerini de (kanalizasyon, su, elektrik, peyzaj vs) uygulamaktayız. Endüstriyel yapı taahhütlerimizde, Yapı strüktürlerinin genellikle çelik olması, firmamızın çelik imalat ve montaj Alanına girmesine yol açmış olup, bugün İstanbul/Tuzla yaklaşık 4000 m2 kapalı olan, 40.000 m2 açık alanı ile yıllık toplam 5000 ton çelik konstrüksiyonu ve mekanik imalat kapasitesi olan fabrikamız mevcuttur.

Fabrikamız inşaat taahhütlerimizin dışında siparişle konteyner ve şantiye ofisleri gibi imalatlar da yapmaktadır.

Son yıllarda anahtar teslim endüstriyel inşaat taahhütlerimizde mekanik İmalat ve montaj, borulama, elektrik ve otomasyon konularının ağırlığı giderek artmıştır.

Fabrikamızda ve şantiyelerimizde, Kalite temini ve kontrolü, işçi sağlığı Ve iş güvenliği, çevre koruma Gereklerine titizlikle uyulmaktadır. Şirketimizin yönetim anlayışına göre, fabrika ve şantiyelerimiz, Taahhütlerimizi gerçekleştirmekte tam yetkilidir. İşlerimizi yürütürken politikalarımızın oluşumunda

İŞİN SELAMETİ ve MÜŞTERİNİN MEMNUN EDİLMESİ bizim için her zaman öncelikli faktördür.